Truhlářství - Miloslav Brávek  
zakázková výroba  
restaurátorské práce
  

  Truhlářství - Miloslav Brávek                                                                                                               www.truhlarstvi-bravek.cz

* * *

  úvod   nabídka služeb   fotogalerie   kontakt    
   

Nabídka služeb

V rámci naší podnikatelské činnosti se převážně orientujeme na restaurátorské práce a výrobu replik. Restaurujeme veškeré druhy starožitného nábytku, dveře, okna, schodiště, dřevěné podlahy apod. Vyrábíme repliky dveří, oken, zábradlí, nábytku a různých ozdobných dřevěných prvků. Jedná se kompletní nebo dílčí služby dle přání klienta. 

Kromě uvedených restaurátorských služeb  se zabýváme zakázkovou výrobou nábytku z masivu a dýhy pro kancelářské prostory (regály, skříně, stoly, kontejnery, police apod.) a domácnosti (kuchyně linky, komody, skříně, postele, stoly, židle...). Dále v rámci zakázkových služeb dodáváme kvalitní dřevěná okna, dveře, vrata apod.

Součástí naší nabídky je také zakázková výroba všech druhů dřevěných schodišť (točitá schodiště, rovná, mlynářské schody, sedlové, obložení betonových schodnic), menších dřevěných konstrukcí.

* * *

Našimi klienty nejsou jen firmy a domácnosti, ale naše výrobky najdete i v historických komplexech jako např. Želivský klášter.

                   
 


 
    Úvod

     Nabídka služeb <<

     Fotogalerie

     Kontakt

  

     

  
 
www.mapy.cz

  


       Zavolejte nám:
       tel: 723 373 939

Aktualizováno 6.10.2009